KNLTB Najaarscompetitie 2017

T.V. Attila (verenigingsnummer 82370) speelt:

Verenigingscompetitieleiding (VCL)

Sharon Steenman
Sanne Boots (06-10041749)
attila.vcl@hotmail.com


foto: Lilian van Rooij
Vrijdagavond Damesdubbel 17+
2e klasse Attila 1
afdeling 3572
Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+
3e klasse Attila 1
afdeling 0789
Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+
3e klasse Attila 2
afdeling 0782
programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen
Saskia Bontje (a) Klaas van der Laan (a) Ruud van der Steen (a)
Jessica Eelman Ineke Diemel Robert van den Beukel
Judith Linskens Marloes Holleman Ernestine Koch
Suzanna Vonk Johan Pastoor Anneke Boerma
Ilse van Riel Thea Smit - van Hout Marka Spit
Renate Dekker David van Zijl  
     
     
     
Vrijdagavond Gemengd dubbel 17+
3e klasse Attila 3
afdeling 0790
Zaterdag Gemengd 17+
4e klasse Attila 1
afdeling 0121
Zaterdag Dames 17+
3e klasse Attila 1
afdeling 2532
programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen
Emile Rosenberg (a) Pedro Hernandez Moreno (a) Bregje van Rijbroek (a)
Tim Valkenet Emi Panis Micky Jansen
Josefien Lalji Wim Dekker Brigit Megens
Bianca Veenendaal Bianca van de Pol Kristy Karelse
  Rouaida El Moussaoui Janneke Smink
  Ouliana Kouznetsova Lilian van Rooij
    Alyt Visser
     
Zaterdag Dames 17+
4e klasse Attila 2
afdeling 2555

Zaterdag Dames 17+
4e klasse Attila 3
afdeling 2558

Zaterdag Heren 17+
1e klasse Attila 1
afdeling 1175
programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen
Renata Fonville (a) Susanne Asscheman (a) Vincent Demuynck (a)
Saskia Hommes Rianne Gerritsen-Braal Rob Kerver
Elles Wijngaarden Wendy Holtes José Rial Calvo
Mignon Bejas Dora Horsthuis-Kiss Bram Horsthuis
Emma Reijnen Kitty van de Pluijm Joris Jager
Anne Moerman Jolanda van de Water  
Ingeborg Bok Mireille Duindam  
  Ellen van Dijk  
     
Zaterdag Heren 17+
3e klasse Attila 2
afdeling 1235
Zaterdag Heren 17+
3e klasse Attila 3
afdeling 1236
Zaterdag Heren Dubbel 17+
4e klasse Attila 1
afdeling 1509
programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen
Dennis Labordus (a) Dennis Rijfers (a) Arjan de Graaf (a)
Ronald van Rijswijk Robertjan Bielschowsky Joeri Verhoef
Adrian Binnema Sjaak van den Ende Hans Kellerhuis
Wesley de Leur Ronald Gommers Maarten Ceelen
Ben Bootsveld Huibert Klaarenbeek Joost Renirie
Joop van Woudenberg Casper Stollman Bart van As
Jaap Balvers Bart Vermeulen  
     
Zondag Gemengd
3e klasse Attila 1
afdeling 0443
Zondag Dames
4e klasse Attila 1
afdeling 2952
 
programma, stand en uitslagen programma, stand en uitslagen  
Inge Haak (a) Madelon Kempen (a)  
Sharon Steenman Marieke Schut  
Sanne Boots Jantine Boekhoudt  
Femke Henkelman Esther den Breejen  
Rob Wieggers Wendy Roescher  
Armando Frans Inge van Dalfsen  
Menno Eijsackers Josette Kempen